Copyright 2015 - Tüm Hakları saklıdır.

NET’ TEN ALIN, GÜVENLİ, UCUZ VE HIZLI ALIN.

                                     

Yönetim Kurulu Başkanımız Ercüment ERDEM, Tüketicilere yönelik olarak yaptığı açıklamada, internetten yapılan alışverişlerin eskiye oranla daha güvenilir olduğunun altını çizdi.

Bankaların özellikle ödeme altyapıları tarafında yapmış oldukları yatırımlar müşteri güvenliğini ön plana çıkardı. İnternet ortamında yapılan alışverişlerin katlanarak artmasındaki temel etkenlerden biride müşterilerin e-ticaret sitelerine olan güveninin artmasıdır. Her yıl %50 nin üzerinde büyüyen nadir sektörlerden biri olan e-ticaret, hızla büyümeye devam edecek. Sektördeki oyuncuların bilinçli yatırımları yanı sıra başta ödeme sistemleri üzerine yapılan çalışmalar ve devletin bu konudaki yeni düzenlemeleri ile müşteri memnuniyetlerinin artacağı, çok kısa bir gelecekte her şeyi hiç düşünmeden internet üzerinden alabileceğimizin göstergesidir.

İnternet üzerinde kurulan mağazaların kurulum ve işletme maliyetlerindeki düşük rakamların fiyatlara yansıdığını ve ucuzu başta olmak üzere ürünün her çeşidinin internette mevcut olduğunu biliyoruz. Sanal mağazaların çok hızlı müşteri erişimlerinin bulunması ucuz maliyetle yüksek satışlara ulaşmasını sağlıyor. Bundan dolayı biz diyoruz ki;

“Net’ ten alın, güvenli, ucuz ve hızlı alın.”

Elbetteki alım yaptığınız firmanın erişim bilgileri, güvenlik önlemleri/sertifikaları veya onlar hakkında internette yapılmış olan yorumlara dikkat etmeyi de ihmal etmeyin. Bu konuda biz derneğimiz üyesi olan kurum ve kuruluşları öncelikli olarak öneriyoruz. Dernek bünyesindeki sanal mağaza hizmeti veren kuruluşlardan güvenle alış-veriş yapabilirsiniz.

Ercüment ERDEM, Güvenli alışverişin adresleri konusundaki detaylar, tüketiciyi bilinçlendirmek ve on-line alışverişe yönlendirmek üzere kapsamlı çalışmalar yaptıklarını belirterek sözlerini tamamladı.

 

ETİCAD – Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği

 

Tarih : 12.08.2015
Görüntülenme : 3 kez görüntülendi


Fotoğraflar